Wil je de Sanita klompsandalen Linja cognac 474107 bestellen?
Als je sandalen op een klein draagbaar hakje wil dragen met een gesloten neus en je zoekt een neutrale maar warme kleur, kijk dan eens naar de Linja cognac.Deze sandalen hebben een buigzame houten zool. Er lopen 2 extra bandjes kruislings over de voorvoet, die sierlijk doorlopen naar het hielbandje met bronzen gespsluiting. Deze sandalen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren. De cognackleurige suède is tegen gevoerd met leer zodat ze langer mooi blijven. Door de gesloten neus zijn ze lang draagbaar met een panty en zo geniet je langer van je zomerschoenen. Deze sandalen combineren makkelijk met alle kleuren outfit, heerlijk toch?
Wat je verder nog moet weten over de Sanita klompsandalen Linja cognac 474107?
De suède is met speciale nietjes bevestigd in de kern van de zool, wat een originele en stoere uitstraling heeft.De netto hakhoogte van de sandalen is 3.5 centimeter. Er is een stukje rubber verwerkt in de houten zool, waardoor de zool meebuigt met lopen. Je kunt je voeten dus afwikkelen zoals bij normale schoenen. Bovendien ‘klossen’ deze sandalen niet.
De houten zool is een natuurlijk product (lindehout) en zorgt daardoor voor een goede vochtregulering van je voeten. Door het anatomisch gevormde voetbed worden de knieën en rug ontlast. Het hakje wordt als zeer draagbaar ervaren.
Bestel direct uit voorraad
Ze vallen normaal qua maat, dus de meeste klanten kopen deze sandaal in hun eigen schoenmaat. Verkrijgbaar van maat 36 t/m maat 42. Zit je maat er niet meer bij, informeer gerust bij ons via [email protected] of 013 5915540.
voor_wie | Dames |
klompsoort | Klompsandaal |
kleur | Cognac, licht bruin |
meer_kleur | |
materiaal | Suede |
materiaal_zool | Houten buigzame zool |
prijs | €100 - €150 |
pasvorm | Ze vallen normaal |
hakhoogte | 6 cm |
collectie | Lente/Zomer |
doelgroep | Hippe klompen |
gendered | |
schachthoogte_achter | Niet van toepassing |
plateau | 2,5 cm |