Wil je meer weten over Sanita klompsandalen Mabel khaki 472201?
Toffe Sanita sandaal: Zoek je vrouwelijke sandalen die draagbaar zijn en comfortabel? Lees dan verder. Deze klompsandaal is gemaakt van groen geolied nubuck leer. 2 over elkaar gekruiste brede banden bedekt de voorvoet mooi. De sandaal sluit met een hielsluiting met klittenband. Het leer is met nietjes aan de zool bevestigd. Ze zijn gemaakt met een buigzame houten zool op een klein draagbaar hakje. Perfect draagbare en neutrale sandaal die aan je voet siert. Alleen je nagels nog lakken en jij bent klaar voor de zomer!
Wat je verder nog moet weten over de Sanita klompsandalen Mabel khaki 472201
Er is een stukje rubber verwerkt in de lindenhouten zool, waardoor de zool meebuigt met lopen. Je kunt je voeten dus afwikkelen zoals bij normale schoenen. Bovendien ‘klossen’ deze sandalen niet. De houten zool is een natuurlijk product en zorgt daardoor voor een goede vochtregulering van je voeten. Door het anatomisch gevormde voetbed worden de knieën en rug ontlast. Het hakje wordt als zeer draagbaar ervaren.
Bestel direct uit voorraad
Ze vallen normaal qua maat, dus de meeste klanten kopen deze sandaal in hun eigen schoenmaat. Neem bij een hogere wreef een maatje groter. Ook verkrijgbaar in zwart en grijs.
Voor wie | Dames |
Klompsoort | Klompsandaal |
Kleur | Groen |
Meer kleur | Grijs. Zwart |
Materiaal bovenkant | Geolied Nubuck leer |
Zool | Houten Zool Buigzaam |
Prijs | EUR 100 - 150 |
Pasvorm | Ze vallen normaal |
Hakhoogte | 6 cm |
Collectie | Lente/Zomer |
Doelgroep | Hippe klomp |
Gendered | |
Schachthoogte_achter | Niet van toepassing |
Plateau | 2.5 cm |